Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Wellnes масажер за на столица или фотеља

Се продава дека не се користи. купен за мајка ми ама не го ни забележува. платен 9000. Се разменува за волнени ќебиња, неотворена дупла постелнина, нов шифоњер и слично за домот. Не гардероба. противвредност 5000.
2024 01 03