Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

JOY PRO-нов апарат за филтер кафе-Делимано

Нема ништо поубаво од шолја домашно, свежо подготвено кафе рано наутро. Прескокнете ја линијата на чекање во вашето локално кафуле и уживајте во вкусот на вашето кафе. Запознајте го Delimano JOY Personal Coffee Maker Pro, компактен и практичен апарат за филтер кафе. Капацитет на садот за вода е 400 ml. Во комплетот добивате и практична шолја за кафе со капак. Апаратот има вграден, траен филтер кој се мие, што значи дека нема повеќе да се грижите за хартиените филтри. Самиот се исклучува штом ќе ја потроши водата. Повеќе не мора да се грижите дали сте го заборавиле да го исклучите. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/44aab1ffc082bc8b78a02478ecc15906.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/2d46db0b0677e42739e003859a9345da.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/ec612f80658d5fc8a40ad28da533efc7.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/eaf8ac1f9040ff83e2e6f5a29fdb35d2.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7ce826d801882865aec04e401dcd96a3.jpg) ЦЕНА 2000 ден
2024 01 17