Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Мода /

Подарувам женска гардероба С

Подарувам ж.гардероба (Кошулка, панталони, џемперчиња, пролетна јакна, капа, шал, фустан). Се е чисто исперено неоштетено и како ново. Ве молам нека биде некој кој навистина му е потребно. Исто доколку некому му е потребна машка гардероба за младо момче величина С има доста кошулки, панталони и сл. Исто и гардероба за 9-10 г. машко детенце.
2024 02 24