Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Vazna
Vazna Vazna Vazna

Vazna

400 МКД

Бренд: gr

Град: Скопје

Материјали: staklo

Ознаки: hjjj

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 12.5.2023

Прегледи: 270

0

Moderna vazna, lesno vklopliva vo sekoj stil. Nova, kupena e pred 1 mesec

emilija86

7
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0