Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svetkavi pantaloni
Svetkavi pantaloni Svetkavi pantaloni

Svetkavi pantaloni

500 МКД

Големина: S

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: svetkavi,pantaloni

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 28.1.2023

Прегледи: 156

0

Svetkavi pantaloni vo odlicna sostojba.

miloseskamar26

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0