Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црно сако
Црно сако Црно сако Црно сако Црно сако

Црно сако

600 МКД

Големина: 38

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: сако евтино

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 18.11.2023

Прегледи: 58

0

Црно сако Величина С-М Нема апсолутно никакви оштетувања Цена 600 денари

pikachu

226
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16