Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Миди Настело фустан
Настело фустан
Настело фустан Настело фустан Настело фустан

Настело фустан

450 МКД

Големина: 40

Бренд: настело

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: убав кафеав евтин

Состојба: ново без етикета

Боја: кафено

Додадено: 10.2.2024

Прегледи: 53

1

Нов Настело фустан без етикета Л или поширочко за М 450 денари

pikachu

227
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

16