Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Марија-Наташа

Скопје

сукња

200 МКД

1

Детали за производот

Големина: 44

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сукња

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Опис

летна сукња

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 50