Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Марија-Наташа

Скопје

сукња

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: 44

Бренд: julia bergovich

Град: Скопје

Материјали: природни

Ознаки: сукња

Состојба: одлично

Боја: сиво

Опис

сукња со фалти

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 27