Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Марија-Наташа

Скопје

фустан

300 МКД

1

Детали за производот

Големина: 42

Бренд: ambra

Град: Скопје

Материјали: мешан

Ознаки: фустан

Состојба: одлично

Боја: шарено

Опис

свиленкаст фустан,со постава,многу пријатен за носење

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 63