Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Марија-Наташа

Скопје

здолниште

200 МКД

0

Детали за производот

Големина: 42

Бренд: herry

Град: Скопје

Материјали: природни

Ознаки: здолниште

Состојба: многу добра

Боја: лила

Опис

Лила здолниште,со дискретни бели линии

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 28