Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Друго /

Услуги за разубавување /

барам да купам перика

Барам да купам перика во Охрид
2016 09 15
Многу квалитетни перики направени од природна коса и многу убави фризури има во Аптеките MEDICUS. Цената е пристојна, и чинат сите околу 4.300,00 МКД. ;)
2016 11 19