Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Барам мартинки

Здраво! Барам црни мартинки, број 37! Кој има било какво инфо или понуда нека ми пише. Поздрав!
2020 03 02
Poveli https://mojagarderoba.mk/items/chevli/667634/doc-martins-cizmi-37-1-2-38
2020 03 03
Ти благодарам! Но, барам со врвки, бидејќи имам слаба нога и со вакви сум како мачорот во чизми, а стварно е убав моделот. Како и да е, ти благодарам уште еднаш.
2020 03 05