Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Долго очекувана и барана :) Неколку појаснувања пред да почнете да постирате 1. Држете се до категориите. Ако нема категорија, нема ни место за одреден артикл на сајтот 2. Нема постиранње мебел освен бебешки и детски 3. Нема мали електрични апарати 4. Ако нешто не ви е јасно, консултирајте се или со мене или со Мод Јуниор Први недела дена нема да има ограничување во број на постирани артикли (ова важи само за категорија ДОМ) Сите што имате постирано електрични апарати на Форум, до среда ќе останат тука а потоа ќе бидат избришани
2021 09 06
Cestitki, dragi nasi clenovi i clenki 😊 Konecno pred nas e novoto vidoizmeneto i podobreno meni na MG, vklucitelno i novata kategorija DOM, za koja veruvame deka ke bide edna od omilenite na sajtov. Vi posakuvame na site brojni uspesni sorabotki i mnogu pozitivni komentari. ♥️
2021 09 06
Kako i dosega, i otsega ponatamu ne se dozvoleni naslovni (ili edinstveni) sliki od internet, tuku samo vasi licni.
2021 09 06
Како што можевте да видите, Домот повеќе е концентриран на текстил, а кога е мебелот во прашање ние би сакале да поттикнеме продажба на мебел наменет за детски соби, како и продажба на користена бебешка опрема. Уште еднаш ќе ве замолам да не постирате ништо освен артикли од дадените категории
2021 09 07