Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Друго /

Разговори /

Издавање гарсоњера во куќа

Издавам гарсоњера во куќа сутерен во населба Црниче Ск. До црквата Св.Петка.Наместена со посебен влез и струја,интернет.Слободна.Цена по договор.Телефом за контакт.077734240
2021 09 06