Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Идеи /

До администраторите

Форумот некогаш значеше можност брзо да се добие внимание за одреден производ. Некои злоупотребуваа, отвараа по неколку теми таму каде не им е место. Но сега нема тема да ја наречеме ударна каде ако сакате брзо да продадете ќе стекнете гледаност. Темата дом е на крај на светот. Размена ретко кој сака. Рачни работи не се ценат. Смислете нешто секој да има право да речеме 1 месечно да објави, или да е со плаќање, ама како тема а не промовирање на артикл. Значи може да се вика ХИТ, или Најдобра понуда и т. Н.
2021 09 18
Blagodarime za idejata, kje ja preneseme na sopstvenicite
2021 09 19