Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Супер сецко

Бидејќи купив Нутрибулет, овој така стои. На вакуум се зацврстува за подлогата и има моќен круг позади се става морков, краставица, дуња или јаболко и се ренда брзо. 300 денари. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/8b3fbbe8fed782c13bd67862384669eb.jpg)
пред 24 дена, 09:43
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/3464d5a816357e4eb335d778c320910b.jpg)
пред 24 дена, 09:44