Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Вицко грчки 2 корпи за овошје

Така стојат, во тањир ми е овошјето. Со јаки метални рачки. Издржливи бидејќи имаат 3 јаки шипки како основа околу која е плетено. Купени 800.се продаваат 400. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/03fbf6bcc72069b98d364c76c243f81d.jpg)
2022 01 23