Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Во врска со коментарите

На овој сајт купувам,продавам и разменувам веќе десетина години.Не сите што купиле од мене оставиле коментар но јас се трудам секогаш да оставам и имам многу повеќекратни соработки така да навистина ми пречи кога неможам да оставам повеќе коментари во мојот случај позитивни😉. Свесна сум дека ова може да биде и злоупотребено но да гледаме позитивно на работите. Што мислите да има можност за оставање на ист тип на коментар повеќе пати?
2022 06 04
Se soglasuvam :) Ne mozeme da go istakneme svoeto pozitivno iskustvo so redovnite klienti , poveke od 2 pati , a sorabotuvame ne znam po koj pat.
2022 06 04