Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

За љубителите на Колин Хувер

Имам две книги кои ги добив на подарок а веќе ги имам. Па затоа решив да ги објавам со Black Friday цени. Ова започнува со нас 400 денари Верити 200 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1c6cd93c7d694dc963cc26d35b62ca78.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/efced94b6d4cb77f7a6f0db5a81f9416.jpg)
2022 11 26