Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Персонализирани привезоци / магнети со вашето милениче

Кој е обожавател на животни и има кученце или маче што сака да си го носи на привезок или пак да си има магнет на фрижидер од него, нека ме контактира на инстаграм. Мојот профил за слики и повеќе инфо е: instagram: @claymarksshop
2023 12 11