Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Исхрана, рецепти, екологија /

Подарувам верапамил 80 мг нова кутија

Подарувам Верапамил 80мг, ново пакетче со рок до 08.2025. Доколку некој го користи и има потреба слободно нека ми пише, Во населба Хром, Скопје. (http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9c2fc4de8bfae67b7f36d8b88e303016.jpg) ![]
2024 01 24