Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Giordani gold shine parfem

Baram Giordani gold shine parfem. Parfemot go nema oddamna vo Oriflame no dokolku nekoj go ima pa i polovina sisence ke go kupam ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1b913c6f6183d00cc93acca87becc8bd.jpg)
пред 25 дена, 08:18