Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Фиксен телефон Panasonic

Продавам фиксен телефон Panasonic. Цена 300 денари. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/13877cac2f0593d81a0c3166bd01b2e3.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/fc852df08be56af171386b5e3c170d5c.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/9630c80e4628662304b22801a6e922c7.jpg)
пред 23 дена, 20:57