Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Сијалици мали

Продавам сијалици со тесно грло. Сите за 100 денари. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/300ce238c7bd6e6173fdaeec9c934f53.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/4d39ea522228cf73f87e3ffc26cb4795.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/6ffc499467f0c99e5564b50aec4c8dd5.jpg)
пред 24 дена, 20:59