Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Често поставувани прашања Купување Како да му платам на членот од којшто сакам да купам нешто?

Како да му платам на членот од којшто сакам да купам нешто?

Mojagarderoba.mk нема никаква добивка од трансакциите коишто членовите ги прават помеѓу себе. Секој пат кога ќе пронајдете нешто што сакате да го купите, Вие ќе треба да стапите во контакт со членот којшто го нуди артиклот и да се договорите кој начин на исплата најмногу ви одговара. Наши предлози се кеш, доколку се сретнете, или префрлување пари директно на сметката на членот.