Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Elek
Elek Elek

Elek

400 МКД

Големина: 98-104

Бренд: puma

Град: Тетово

Материјали: ...

Ознаки: puma

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 1.10.2022

Прегледи: 325

1

Elek vo odlicna sostojba kupen vo USA br.5

antovska

23
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12