Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna

Jakna

200 МКД

Големина: 170-176

Бренд: y.f.k

Град: Тетово

Материјали: 100% poliester

Ознаки: nema

Состојба: добра

Боја: розе

Додадено: 24.10.2023

Прегледи: 263

2

Zenska jakna vo dobra sostojba ovoj broj odgovara za xs ili s

antovska

23
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12