Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi
Cizmi

Cizmi

1000 МКД

Големина: 36

Град: Тетово

Материјали: platno kozha

Ознаки: zimski cizmi

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 164

0

Zimski cizmi bez nikakvo oshtetuvanje kvalitetni I udobni.Imam dva para od devojcinjata 36i37.Ne se mnogu noseni brzo im odrasnaa.Za povece sliki pishete ke vi ispratim.Kupeni se po 3500 den.

antovska

23
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12