Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki

Patiki

200 МКД

Големина: 37

Бренд: dockers

Град: Тетово

Материјали: platno guma

Ознаки: dockers star

Состојба: многу добра

Боја: бело црвено

Додадено: 4.11.2023

Прегледи: 136

1

Patiki kupeni vo Germanija obleceni nekolku pati bez oshtetuvanja

antovska

23
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12