Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimski komplet
Zimski komplet Zimski komplet Zimski komplet Zimski komplet Zimski komplet

Zimski komplet

700 МКД

Големина: 98-104

Бренд: weatherproof

Град: Тетово

Материјали: 100%poliester

Ознаки: weatherproof

Состојба: многу добра

Боја: црно црвено

Додадено: 24.10.2023

Прегледи: 203

0

Zimski dvodelen skafander od usa br.4

antovska

23
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12