Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Долго здолниште
Долго здолниште Долго здолниште Долго здолниште

Долго здолниште

200 МКД

Големина: 42

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: сиво убаво евтино

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 5.2.2023

Прегледи: 100

0

Величина Л-ХЛ Долго, материјал како шушкав однадвор со сјај, внатрешно има постава. Декларација вели полиестер. Некој и го подарил на мајка ми, па таа мене, но ниту ми е точно, ниту сум мераклија на здолништа.

pikachu

223
0

Членот го следат

123

Членот ги следи

14