Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Во врска со децата /

Беби-џиџиња

Јуниор порасна, и почна да бара: седиште за точак, топка скокалка, ново креветче, кола-трансформер, синтисајзер, и што ти не :) Па за новата сезона на потрепштини, засукавме ракавите да ги средиме и објавиме за продажба досегашните негови бебе-џиџиња и така да ја поддржиме новата сезона. Разгледајте дали нешто ви фаќа око! - праќаме со карго низ Македонија. - бонус за 3 купени работи - BabyLove пелени 5+, 50 парчиња П.с. Облеката и обувките се скоро сите подарени до сега, нешто малку ако останало, секако ќе го доподариме, онаму каде што треба. Имајте убав ден! https://mojagarderoba.mk/mamaliza-17288
2019 06 04