Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Nova informacija - Klub Valeria5

Zdravo, dragi moi 😊 Ve informiram deka si osnovav svoj licen virtuelen klub, so virtuelni klub karticki za popusti kaj mene. Znaci vaka: site onie sto kliknale SLEDI na mojot profil, avtomatski se del od klubot Valeria5 i avtomatski imaat privilegirana "klub karticka" za popust. Sekako, toa vazi i za moite redovni kupuvaci. Da se razbereme, ne prakjam nikakvi karticki, tie avtomatski se podrazbiraat. Kaj odredeni artikli vo naslovot stavam cena vo zagrada, koja vazi samo za clenkite i clenovite na klubot i ke bide ZNACITELNO POMALA od redovnata cena. Vprocem, sekade vo svetot najgolema pocit i popusti dobivaat korektnite i redovni klienti, zosto da ne bide taka i na MG? Dokolku i nekomu drug ovaa moja ideja mu se dopadne, slobodno moze da ja realizira 😊 P.S. Bidejkji bev informirana od strana na moderatorot deka ne se dozvoleni naslovi so golemi bukvi, infoto go postiram povtorno, ovojpat regularno. Dobiv pozitivni reakcii i komentari, vi blagodaram na site, mi znaci. Ocekuvajte uste novi, kreativni idei od Valeria5. 😘
2021 04 12