Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Биро за шминкање/ правење нокти, бела боја

Продавам биро купено 220€, правено по мерка и желба, многу масивна дебела иверка. Користено е не повеќе од пола година, сочувано со три фиоки и странично полици. Преубаво, може и за шминкање, може и за правење нокти, а може и по ваша желба за некоја друга намена. Цена: 4700 денари ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/627321a31f347c49b4fd307d2495c447.jpg)
2022 02 20
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/8dac3865aea9ded910010529fdce1c7e.jpg)
2022 02 20
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/292f2fb34051776c58cdda8b96bedaf5.jpg)
2022 02 20
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a0313113fe427ab6fffc545212c9e6ab.jpg)
2022 02 20
Последната слика е од близу материјалот ( иверката ) од кој што е изработено.
2022 02 20
НАМАЛЕНО НА 4000
2022 05 18