Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Соопштенија, новости, коментари од модераторите /

Промоции - нови цени и содржини

Почитувани корисници, Започнуваме со нов начин на промоции. Промоциите ќе бидат во 2 категории - поскапа и поефтина. Со ова промоциите од 2 дена сега ќе важат 3 дена. Овие промени започнуваат на 1 АПРИЛ а ќе следи и зголемување на цените. Цените ги зголемуваме за прв пат после 7 години како би биле синхронизирани со останати сајтови. Во меѓувреме се имплементираат новитети во смисол на нови услуги и нови содржини на нашиот омилен сајт. Ви благодариме за трпението МГ Админ тим
2022 03 25