Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Ми треба помош...

Здраво почитувани, нова сум, зошто не можам да поставам артикли? Би ви била премногу благодарна ако го решам овој проблем...
2022 04 10
Povelete https://mojagarderoba.mk/forum/t/68172/izvestuvanje-vo-vrska-so-tehnicki-problemi
2022 04 10
Zdravo ..Veke vtor den se obiduvam da postiram artikli no ne uspevam.Malku mi e tesko posle se otkako ke napisam i da ne uspeam i povtorno i povtorno i seto toa zaludno.A edvaj vreme naogam da stavam nesto i toa da mi e zaludno.
2022 04 14
> MagdeLex: > Zdravo ..Veke vtor den se obiduvam da postiram artikli no ne uspevam.Malku mi e tesko posle se otkako ke napisam i da ne uspeam i povtorno i povtorno i seto toa zaludno.A edvaj vreme naogam da stavam nesto i toa da mi e zaludno. Profilot e kompletno funkcionalan bez bilo kakvi zabrani i blokovi. Dali go napravivte seto ova sto go pisav? https://mojagarderoba.mk/forum/t/68172/izvestuvanje-vo-vrska-so-tehnicki-problemi
2022 04 14
Здраво :) Скоро се регистрирав се обидувам да поставам артикли но не можам да го објавам огласот. Во полето материјал и ознаки што и да пишам не го прифаќа. Ве молам за помош
пред 17 дена, 20:08