Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Cиликонски песок за мачки

Cиликонски песок за мачки Премиум натурал, 5 литри антибактериско влијание 100% природен производ (без мирис) Високо апсорбирачки Ги неутрализира непријатните мириси Чисти шепи Iskoristeno samo 100-200 gr, na naseto malo mace ne mu odgovara (se plasi od nego). Bese kupen za 750 den. Prodavam za 500 den. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/afe4b90935fca2185111097802987d5d.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/18d9fe1567e3172ba64dc2a7e5acc96f.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cb59008c61b072c92e0ea0a10123268e.jpg)
пред 23 дена, 21:51