Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Изработка на слики и накит

Здраво, да Ви се претставам, јас сум ракотворец од Велес. Изработувам слики со техника квилинг на хартија. Изработувам рециклиран накит, накит со квилинг на хартија и накит од глина (со декупаж техника и акрилни бои). Цените на изработките варираат од барањето на клиентот, но најчесто се 600+ денари за сликите, 250-400 за накитот. Дел од моите изработки може да ги видите на профилот. Поздрав.
2023 01 28