Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Безжични слушалки

Нови безжични слушалки и плус безжичен полнач за мобилен. Цена 600ден. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f09c4eee11fda0f146a0cdd56b0c6ef2.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7251eb07b3a06a833b08e222e204fb56.jpg)
2023 01 31