Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

Da podaruvame knigi

Jas zena-Kata-Misirkova Rumenova Ме интересира дали сте ја подариле книгава? Инаце да се надоврзан на тоа што една членка кажа за книгата на дитас- крив правец. Ја земав да ја прочитам и се воодушевив од неа просто.Со секоја наредна страница ти се повеќе сакаш да читаш и да дознаваш што и како се случува. Книгава ја прочитав неколку пати и би ја прочитала пак бидејќи е навистина прекрасна. [:smesko]
2013 03 01
Zdravo dali seushte ja imate knigata Mashko pismo ili Cetiri casot popladne ? I jas ke vi podaram kniga :)
2015 12 02
Prodolzete so kriv pravec 2 -"cistac" :) Ostana dekameron? :)
2015 12 19
I jas bi sakala da ve zamolam za nekoja knika podarok golem ljubitel sum na knigi i sobirac uzivam da imam mnogu knigi
2015 12 27
Јас имам повеќе ако е некој за менување нека ми пише пораче ^_^
2016 08 30
Mir Jam komplet dali ima nekoj i dali prodava ......molim Vas :)
2016 12 15
Zenski Jas sum golem ljubitel na knigi i strasten kolekcioner sobiram sekakvi knigi no za zal nemam pari da kupuvam mnogu Ako ima nekoj so dobra volja za podarok ve molam pisetemi vo poraka Ke vi bidam mnogu blagodarna
2017 02 22
Jas zena od Kata ja ima li nekoj? Od imenjackata moja :D
2017 05 19
Jas imam za razmena, na mojot profil se, ako ima nekoj zainteresiran neka mi pishe ☺
2017 07 09
леле каква тема, а јас дури сега гледам.. <3 има ли уште ентузијасти во врска со темава? Иако постот е од памти век, дали можеби Малиот Ханс ја има некој? Да ми завршат испити па и јас ќе разлистам низ мојата домашна библиотека да видам што имам за подарување :D
2018 01 26
Koj go ima knigata politucki govori od goebels i svetski zagovor od nikolla nikollov neka mi pise
2018 04 24
Slucajno nekoj da ja ima Grofot od Monte Kristo- A. Dumas? Btw imam dosta novi knigi kupeno ovaa godina, ako e nekoja zainteresirana neka mi pise
2018 05 24
Некој да не ја има Исповедта на една акушерка од Дајен Чемберлен?
2018 08 08
Претходно 1 2 3