Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M сако
H&M сако H&M сако H&M сако H&M сако

H&M сако

450 МКД

Големина: L

Бренд: хм

Град: Скопје

Материјали: меш памук

Ознаки: сако

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 28.10.2023

Прегледи: 155

1

H&M сако 42 по етикета но дефинитно и покрај тоа што брендот има поголеми модели ова е грешка. Одговара за точна 38ца или 40 најмногу. Купено од странава со етикета а од мене неносено значи ново без етикета

crvenkapa

232
0

Членот го следат

289

Членот ги следи

9