Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Барам /

Parfois паричник

Во некоја од претходните колекции на Parfois, London to Paris, мислам се викаше, видов дека имало ваков паричник. Дали знаете дали е уште достапен таму или дали некој би го продал? На интернет не можам никаде да го најдам :-( ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f719dd341ed2b6de20bdd4a8c7501c9a.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7f3fb4efea6c08ae9ff4bc16f3277d9e.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/1b54dc1f7024e72545575f8ea7a16f95.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cfa07227bb8c98f92f090edf9dde813f.jpg)
2020 06 09