Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
> AnaJana: > Добродојдовте! Имам предлог во новиот опис на артикл и самиот профил на членот да стои, дали продава своја гардероба или е тоа продавница Втора рака. И од бактериски /хигиенски причини е потребно да се знае. Бидејќи вие сте веќе некое време членови, знаете дека сајтот го претворија во свој пазар продавачки на роба од втора рака набавена пред се во Бугарија. Ако смее и понатаму да се продава таква роба, да стои јасно, и да биде дезинфикувана. Потоа, категоријата Дом може ќе се појави за месец или 2.некому тоа му е предолго оти реновира или му треба нешто. Дозволете да отвори тема додека не ја воведете категоријата. Еве имате тука https://mojagarderoba.mk/forum/38/sekoydnevie/dom
2021 03 27
Mnogu se raduvam sto konecno ke se sredi nasiot omilen sajt MG redno vreme bese . Srdecno dobredojde vi posakuvam na dvete i so netrpenie gi ocekuvam novite promeni se nadevam na podobro PODRSKA OD 💯❤❤❤❤❤
2021 03 27
> Online123: > СТОП ЗА ОБЈАВУВАЊЕ ТЕНЏЕРИЊА И ТАВИ КОРИСТЕНИ. Stop I za objavuvanje na dolen vesh ! BEZ etiketa
2021 03 27
E fala mu na Boga redno bese Bez admini Moja Garderoba bese kako brod vo bura hahaha, nekako izgubiv zelba i da se najavuvam GOLEMO DOBREDOJDE ZA DVETE MODERATORKI ❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰 Se nadevam konecno ke se stavi nekoj red i ke stane povtorno interesno na Moja Garderoba Vi posakuvam golem uspeh kako i uspeshen shoping i prodazbi na site clenki 🥰🥰🥰
2021 03 28
Честитки до новите модератори, драго ми е што конечно страната ќе има некоја контрола и ќе биде подсредена. Како идеја, средете го форум делот, хаос е, ништо не може да се најде
2021 03 29
Добродојдовте, се надевам со вашето присуство и труд странава ќе живне. Само, има некои работи кои немаат категорија. Или можеби јас не можам да ја најдам. Неколку артикли така во погрешна категорија ми се зошто немаат своја. Еве пример ми текна за тренерки. Немаат категорија. И дали може да се среди некако со оние кои даваат негативни за вратка. Ако некого оштетиле и тој се пожалил и ставил негативен, зошто да му ставаат негативни? Особата што добива негативен ем оштетена, ем со лоша репутација за џабе. Некако да нема вратки за негативни. Негативен ми стави? Аа сега и јас ќе ти вратам.
2021 04 07
> Avgust-Ina: > Добродојдовте, се надевам со вашето присуство и труд странава ќе живне. Само, има некои работи кои немаат категорија. Или можеби јас не можам да ја најдам. Неколку артикли така во погрешна категорија ми се зошто немаат своја. Еве пример ми текна за тренерки. Немаат категорија. > И дали може да се среди некако со оние кои даваат негативни за вратка. Ако некого оштетиле и тој се пожалил и ставил негативен, зошто да му ставаат негативни? Особата што добива негативен ем оштетена, ем со лоша репутација за џабе. Некако да нема вратки за негативни. Негативен ми стави? Аа сега и јас ќе ти вратам. Ај вака по ред- моментално го правам тоа- нови категории, уште подкатегории, дом, деца, сликовници Во врска со негативните- ке пишете еднна порака до Јуниор мод или до мене и ке се среди ако стварно е без причина
2021 04 07
1 2