Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Репутација

> Roonna: > A dali nekogas vi se slucilo da vi ostavat pozitiven komentar i pokraj dobrata sorabotka, da go preprodavaat kupeniot proizvod 🤣 i toa so dosta povisoka cena ... Da, ne sakam da spekuliram, no verojatno za istata clenka se raboti ;)
2021 10 19
> Ve poddrzuvame i apelirame do site da ostavaat komentari. 😊 Tie se mnogu vazni i pridonesuvaat za generalnata pozitivna klima na sajtov. Sekako e pozelno da pobarate komentar za prodaden ili kupen artikal, osobeno od novite clenki, cij broj sekojdnevno rapidno raste. Cestitki za otvorenata tema i uspeh vo sorabotkite 😀 Vo red e toa sto apelirate,ama ne e vo red da izbrisete negativen komentar na nekoh sto prodal falc roba, a na toj sto bil osteten mu stoi negativniot "vratka" komentar. Mislev deka so promenive i toa ke se srwdi, ama...
2021 10 20
> Katjusha1: > > Ve poddrzuvame i apelirame do site da ostavaat komentari. 😊 Tie se mnogu vazni i pridonesuvaat za generalnata pozitivna klima na sajtov. Sekako e pozelno da pobarate komentar za prodaden ili kupen artikal, osobeno od novite clenki, cij broj sekojdnevno rapidno raste. Cestitki za otvorenata tema i uspeh vo sorabotkite 😀 > Vo red e toa sto apelirate,ama ne e vo red da izbrisete negativen komentar na nekoh sto prodal falc roba, a na toj sto bil osteten mu stoi negativniot "vratka" komentar. Mislev deka so promenive i toa ke se srwdi, ama... Pisete mi za sto se raboti i dokolku postoi propust, ke bide regulirano 😊
2021 10 21
> ModJunior: > > Katjusha1: > > > Ve poddrzuvame i apelirame do site da ostavaat komentari. 😊 Tie se mnogu vazni i pridonesuvaat za generalnata pozitivna klima na sajtov. Sekako e pozelno da pobarate komentar za prodaden ili kupen artikal, osobeno od novite clenki, cij broj sekojdnevno rapidno raste. Cestitki za otvorenata tema i uspeh vo sorabotkite 😀 > > Vo red e toa sto apelirate,ama ne e vo red da izbrisete negativen komentar na nekoh sto prodal falc roba, a na toj sto bil osteten mu stoi negativniot "vratka" komentar. Mislev deka so promenive i toa ke se srwdi, ama... > Pisete mi za sto se raboti i dokolku postoi propust, ke bide regulirano 😊 Vo red. Vi blagodaram. Zasto navistina 1000 den.i nesto dadov a dobiv partal od pantoloni i fejk parfem. A vsusnost ,mislev deka koga opravdano stavas negativni,so dokaz,deka ne bi trebalo da ima moznost da ti vrakhaat so negativni. Vsusnost,zatoa ovde i ne se stavaat negativni,za da ne se dobie povraten negativen. Pa posle drug ke se zezne i taka se se vrti vo krug. Mislam deka toa nekako treba da se regulira. Zosto jas,eve,si imam 3 negativni samo zatoa sto sum reagirala na prevari , i na nefer odnos/ neistvarena sorabotka. I vsusnost ako izreagiram uste ednas ke soli dobijam blok.. ne zasto ne sum podignala naracka,tuku deka ne sum prifatila da dobijam partal i pritoa da ne reagiram na istoto
2021 10 21
Temata e TOP Bas mi se dopagja Jas sekogas ostavam pozitiven komentar kako blagodarnost na uspesnata sorabotka,no ne sekogas se vraka. Ne sum tip koj bi im napomenal da vozvratat so pozitiven komentar,toa mi doagja iznudeno,izmoleno Bitno e jas da sum zadovolna isto i clenkata.Barem vo poraka mi se zablagodaruva. Nekogas e do neinformiranje,nemanje vreme... A sigurno znacat posebno za novite clenki bidejki cesto mi se javuvaat clenki da prasaat dali clenkata na koja sum i ostavila pozitivno komentarce bi ja zasluzila i nivnata doverba Mnogu clenovi,mnogu karakteri.. Samo strplivost,razbiranje... <3 <3 <3
2021 10 22
Najvaznoto vo vrska so komentari: https://mojagarderoba.mk/help/15/shto-e-reputaciya-komentar
2021 10 22
https://mojagarderoba.mk/help/16/kakvi-se-pravilata-za-ostavanye-komentar
2021 10 22
https://mojagarderoba.mk/help/17/dali-mozhe-da-go-izbrishete-moyot-komentar
2021 10 22
https://mojagarderoba.mk/help/18/dali-mozhe-da-go-promenite-moyot-komentar
2021 10 22
> vilmickav: > Temata e TOP > Bas mi se dopagja > Jas sekogas ostavam pozitiven komentar kako blagodarnost na uspesnata sorabotka,no ne sekogas se vraka. > Ne sum tip koj bi im napomenal da vozvratat so pozitiven komentar,toa mi doagja iznudeno,izmoleno > Bitno e jas da sum zadovolna isto i clenkata.Barem vo poraka mi se zablagodaruva. > Nekogas e do neinformiranje,nemanje vreme... > A sigurno znacat posebno za novite clenki bidejki cesto mi se javuvaat clenki da prasaat dali clenkata na koja sum i ostavila pozitivno komentarce bi ja zasluzila i nivnata doverba > Mnogu clenovi,mnogu karakteri.. > Samo strplivost,razbiranje... > <3 <3 <3 ❤
2021 10 23
Da da i mene mi se ima slučeno po ekje pati da dadam pozitiven komentar za kupeno ili prodadeno, a vratka nema😁, megjutoa ne molam nikoj vekje i odsega čekam prvo da mi stavat mene a potoa i jas vrakjam😀
2021 10 27
Jas kako nova clenka,od komentarite gledav na koja clenka moze da razgledam za da kupam. Za zal,imav edna ne fer sorabotka,i ostanav razocarana, a sepak negativen komentar ne ostaviv. No imam pocit kon drugite clenki koi sum sorabotuvala.
2021 10 30
Zdravo . Jas sum nova clenka na sajtov .Me interesira kako da se promoviram podobro.Imam premnogu garderoba nekoja ne e ni oblecena .Ja prodavam po simbolicna cena .Pa eve sakam da mi kazete kako da napravam za da me sledat poveke clenki .Odnapred vi blagodaram
2021 11 11
Се согласувам дека репутацијата е многу важна на странава поради тоа што е еден од главните фактори при донесување одлука дали членот е сериозен и ќе си го подигне парчето. Пишувам и очекувам репутација назад но за жал има и доста што не пишуваат ни за позитивните искуства. Изминатава недела, како купувач во ситуацијата, имав едно непријатно искуство и бев измамена. Се подумав дали да оставам негативен коментар, но не оставив поради тоа што знам дека ќе поттикнам агресија кај членот па можно е да остават и тие кај мене со цел да започнат кавга. Многу ми е жал што сеуште има измамници на странава кои гледаат да земат само некој денар од скинати партали со дамки.
2021 11 18
Kako sto bese i porano kazano, slobodno moze da ostavate negativni komentari za nekorektni sorabotki. Dokolku dobiete povraten negativen komentar koj e samo neizdrzana vratka, objavete na forumot i prijavete go profilot 😊 https://mojagarderoba.mk/help/28/shto-da-pravam-so-problematichna-transakciya
2021 11 19
1 2