Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Компјутери, електроника, интернет /

Продавам полнач за лаптоп

Prodavam nov Adapter polnac za laptop connector size 5.5 mm * 2.5mm Kupen e 1500 den go davam za 600
2023 06 09
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c24f548bf96d1614180c2fc6cfcf641e.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a90bef2827fbf81fb18708e8266bfc9c.jpg)
2023 06 13