Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

Продавам книги во одлична состојба

It ends with us-Colleen Hoover (na angliski jazik)-350ден. Книгата е неодамна купена,еднаш е прочитана и е во беспрекорна состојба. Седумте мажи на Евелин Хуго-Тејлор Џенкинс Рејд (преведена на македонски)-250ден. Исто така еднаш прочитана и во одлична состојба,како нова. Двете книги заедно може за 500ден. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/844b3713f05f79cb91e0c5491e358241.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e5b484cc896af89a58ef213d44262766.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/476856a15f57659f467f5e6429959d79.jpg)
2023 07 22