Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кажете им ЗБОГУМ на здодевните акни со АКНЕЛИМ ☘️🤩 👉Совршен тен 👉Хидрација 👉Кожа без акни 👉Мека и мазна 👌Вратете ја самодовербата и убавината на вашата кожа со ефикасна формула збогатена со природни екстракти: крајбрежна борова кора, семки од билката тамаринда и кора од даб.🌼🌼🌿🌿 ЦЕНА: 913 ДЕНАРИ - 30 ml Начин на употреба: Нанесете го гелот на чисто лице наутро и навечер. РЕЗУЛТАТИТЕ СЕ ВИДЛИВИ ВЕДНАШ 💮 ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/53c0d27b50e6328288f705b90570aeb6.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/77c0f19c1f8a3c8aa981cd225fd7664c.jpg)
пред 23 дена, 15:46