Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Decki patiki
Decki patiki Decki patiki Decki patiki Decki patiki

Decki patiki

400 МКД

Големина: 28

Бренд: nike

Град: Велес

Материјали: //////// koza

Ознаки: nike

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво бело

Додадено: 26.8.2021

Прегледи: 123

1

Decki patiki 28/5 bez nikakva mana

elieli

11
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

17