Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenska jaknicka
Zenska jaknicka

Zenska jaknicka

250 МКД

Големина: 74-80

Бренд: nema

Град: Велес

Материјали: suskavce

Ознаки: jaknicka

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 15.2.2022

Прегледи: 74

2

Odlicno socuvana zenska jaknicka

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17